Hotel Sunroad Adult Only

  • Wi-Fi
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Номери для некурців
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Комфортабельний Hotel Sunroad Adult Only Tokyo розташований у районі Сібуя, на відстані 2.4 км від таких культурних пам'яток, як Музей мистецтв Nezu. Також на території є приватна парковка.

У цьому помешканні є 17 номерів, оснащені телевізором з плоским екраном і супутниковими телеканалами, а також кавоваркою. Для комфорту гостей передбачені такі деталі, як система клімат-контролю. Окрім біде, окремого туалету і душу, у ванній кімнаті надаються шапочки для душу і банні рушники.

Поблизу Sunroad Adult Only Токіо розташований ресторан Han no Daidokoro Kadochika. Близько 7 хвилин знадобиться, щоб дійти до ресторану Genki Sushi.

Цей готель розташований у Токіо, за кілька кроків від станції метро Станція Shibuya. В межах 6 хвилин ходьби від готелю Токіо є Торговий центр Shibuya 109. Гості можуть легко познайомитися з історією Токіо, відвідавши Імператорський палац, розташований на відстані 6 км від комфортабельного Sunroad Adult Only. Залізничний вокзал Шібуя знаходиться на відстані 10 хвилин пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Hotel Sunroad Adult Only Токіо
Illi Mani Shibuya
Ціна лише для моб. пристроїв

Illi Mani Shibuya

9.1
Блискуче 252 відгуки
454 м від помешкання
USD 526 USD 473
за ніч
ホテルサーブ渋谷
Ціна лише для моб. пристроїв

ホテルサーブ渋谷

7.3
Добре 75 відгуків
1.3 км від помешкання
USD 76 USD 68
за ніч
Ethos Ebisu 201 - Vacation Stay 09298V
Ціна лише для моб. пристроїв

Ethos Ebisu 201 - Vacation Stay 09298V

7.0
Добре 2 відгуки
2.5 км від помешкання
USD 127 USD 114
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • Цілодобова стійка реєстрації
    • Охорона
    • Камера схову багажу
    • Обслуговування номерів

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Звукоізольовані номери
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Номери для некурців
    • Ліфт
    • Торгові автомати
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 18:00 до 23:30
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії58渋保衛環旅第5号
    Часті питання
    • Яка станція знаходиться поруч з Hotel Sunroad Adult Only?
      Найближчий залізничний вокзал до Hotel Sunroad Adult Only - Шібуя, розташований всього за 10 хвилин ходьби.
    • Чи надає Hotel Sunroad Adult Only безкоштовну автостоянку?
      Так, у Hotel Sunroad Adult Only є приватна парковка безкоштовно.
    • Чи є в номерах Hotel Sunroad Adult Only робоче місце?
      У деяких номерах Hotel Sunroad Adult Only є робочий простір.
    • Чи можна зберігати багаж в Hotel Sunroad Adult Only?
      Так, гості можуть користуватися такою послугою, як камера зберігання багажу у Hotel Sunroad Adult Only.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Hotel Sunroad Adult Only Токіо

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити